משרד שניידר נאור ושות' מרכין את ראשו נוכח אירועי 7.10, מחזק את משפחות החטופים, תומך בכוחות הביטחון ויסייע ככל שעל ידו להשלמת המשימות הלאומיות.

קהילה

קהילה וקיימות

תרומה לקהילה

משרדנו רואה בתרומה לקהילה ושמירה על הקשר עם הקהילה ערך משמעותי החיוני להמשך ההתקדמות המקצועית והמשולב ככל שניתן בעבודה השוטפת.

משרד שניידר נאור מסייע לבני זוג הנפגעים מ"התעללות כלכלית" בשלבי היפרדות והגירושין ללא תשלום או במימון השירותים, על מנת לאפשר להם להתגונן בצורה המיטבית ולקבל את הזכויות המגיעות להם.

משרדנו תומך כלכלית בספורטאים צעירים, באמצעות מתן חסויות ותמיכה כלכלית וכן במימון מאמנים, יועצי תזונה ספורטיבית  ותחרויות.

משרדנו משמש כגוף מבקר ונותן שירותי ביקורת פנימית לעמותות ולארגונים ללא מטרות רווח, בהתנדבות מלאה או בשכר טרחה מופחת. בראייתנו הביקורת הפנימית הינה כלי חיוני לתפקוד יעיל ונכון של כל ארגון בפרט ארגונים ללא כוונת רווח.  

COVID – 19

אנו ממשיכים ועומדים לרשות לקוחותינו במגבלות ובתנאי העבודה החדשים תחת תופעת COVID-19.

אנו מבינים כי התמשכות התופעה יצרה תנאים חריגים אשר מציפים בעיות, קשיים ועימותים ודווקא תחת אתגרים אלו אנו זמינים עבורכם.

שגרת העבודה במשרדנו מנוהלת בהתאם לרגולציה ולתנאים המוכתבים על ידי רשויות המדינה והממונים על הבריאות ובהתאם להנחיות ביתר המיקומים הגאוגרפים בהם אנו פועלים מחוץ לישראל.

כמו כן, משרדנו מתאים עצמו באופן שוטף מכל הבחינות הנדרשות לשגרת עבודה לצד התופעה ולאתגרים שהיא מייצרת.

בשלב זה אנחנו מצמצמים את הפגישות הפיזיות ומתרכזים במתן שירותים מרחוק באמצעות ישיבות מקוונות ושיחות טלפון.

במקרים חריגים ובמקרי חירום פגישות במשרדנו יתבצעו בהתאם להנחיות המעודכנות.

#נעבור את זה ביחד !

בוא נשב לקפה !

לתיאום פגישת הכרות