משרד שניידר נאור ושות' מרכין את ראשו נוכח אירועי 7.10, מחזק את משפחות החטופים, תומך בכוחות הביטחון ויסייע ככל שעל ידו להשלמת המשימות הלאומיות.

אודות

אודות

משרד שניידר נאור ושות'

משרד שניידר נאור ושות' , רואי חשבון, הינו משרד ייחודי, חדשני המהווה את המשרד המוביל והמתקדם בישראל במגוון רחב של תחומים מקצועיים.
משרדנו מתמחה בתחומי הביקורות המיוחדות, הביקורת החקירתית הכלכלה והפיננסים בעולם העסקים הדינמי ובסביבה מתפתחת תמידית.
שניידר נאור ושות', מעניק מגוון שירותים מקצועיים, בסטנדרטים בין-לאומיים, במטרה למקסם את הערך ללקוחותינו .
למשרד ניסיון עתיר שנים והישגים בתחום הביקורת החקירתית, תחקור של אירועי הונאה בגופים פיננסים ואחרים, והתמחות ייחודית בתחום תחקור הונאות בסביבת מערכות מידע.
השילוב של תחומי הפעילות המסורתיים והעליונות הטכנולוגית של משרדנו וכן הסינרגיה בין מחלקות המשרד, מאפשרות מתן שירות מיטבי וממוקד.
ללקוחותינו עורכי הדין, המשרד מהווה פלטפורמה יעילה לאיסוף וניתוח מידע ונתונים חשבונאיים וכלכליים, וסיוע חשבונאי וכלכלי בהליכים משפטיים.
על לקוחותינו נמנים משרדי רואי חשבון, משרדי עורכי דין, חברות פרטיות וציבוריות בארץ ובחו"ל, מבקרים פנימיים ועוד.

ערכים

מצוינות

אנו שואפים להתעלות על הציפיות של לקוחותינו בכל פרמטר, לנסות ליצר להם ערך בכל משימה ולמקסם את המשאבים העומדים לרשותנו, עבורם.

התמדה ושקידה

אנו שואפים להתעמקות חסרת פשרות בבסיסי המידע, בחינה רב-זוויתית של הנסיבות, דקדוק בעובדות ודיוק המסקנות. כל משימה, גדולה  כקטנה, תקבל תשומת לב, התמדה ושקידה נאותה ראויה.

מקצוענות חסרת פשרות

המוניטין שלנו מבוסס על כל משימה היוצאת תחת ידינו. לשם כך, אנו מחויבים לפעול במומחיות במקצועיות, לקבל על עצמנו עבודות המצויות בתחומי המומחיות שלנו, ליתן מענה מיידי ללקוחותינו ולשקף תוצאות פעולותינו באופן מדויק ומהימן.

יושרה

אנו אחראים לפעול ביושר, בכל ענין, עם לקוחותינו ומול מתחרינו. שירותינו ניתנים, לעיתים, בסביבה של חוסר וודאות וסדר - אנו מחויבים לא לנצל זאת ולפעול באמון, יושרה והגינות.

כבוד

אנו שואפים להשתמש במיומנויות שברשותנו בצניעות ובכבוד אל מול כל הגורמים שעמם אנו באים במגע.

העדר ניגוד עניינים

אנו מחויבים למפות טרם קבלת כל עבודה את הגורמים המעורבים, על מנת להימנע ככל הניתן ממצב של ניגוד עניינים עם לקוחותינו, ולפעול ללא משוא פנים לטובתם עניינם.

הרמוניה בעבודה ובחיים

אנו מקדשים את חיי הפרט ומספקים לנו, לעובדים ולספקים שלנו, סביבת עבודה המעודדת צמיחה אישית ומקצועית כאחד.

שירות

אנחנו שואפים לבסס יחסי עבודה ארוכים עם לקוחותינו להיות להם ליועץ מהימן  ולייצר ערך עבורם ורואים בשביעות רצונם את מדיית השיווק המרכזית של משרדנו . לשם כך, אנו דוגלים במתן שירות עילאי תוך מתן מענה מהיר, ככל האפשר, לכל פנייה.

בוא נשב לקפה !

לתיאום פגישת הכרות